Рубрику "Титани бізнесу" розпочинає Ліза Долінчук

                                                                                                                     14.09.2013
    Шановні читачі! Ось і настав час нашого першого запису в розділі « Титани бізнесу». На цій сторінці ви зможете дізнатися про найвидатніших економістів та підприємців світу, яким чином вони змогли досягти таких висот, а головне, як їм вдається залишатися на економічному олімпі. Ми  охопимо всю історію людства, адже економіка – це наука, яка супроводжує нас протягом століть! Лише подумайте, можливо, якщо б не всі ці генії,  людство було б дуже далеко від  розвитку свого сучасного економічного рівня. Тож збагачуймо свої знання про Титанів бізнесу разом!

   Для початку я вирішила розповісти вам про людину, без досягнення якої важко уявити сучасне виробництво.  Це Генрі Форд – Титан ХХ століття.

   Я впевнена, що всі знають цю людину, а якщо ні, то ви точно чули про марку машини названу його ім’ям. Але, якщо серйозно, то саме Генрі Форду ми завдячуємо за один з найчудовіших винаходів в сфері спеціалізації та поділу праці – конвеєр.
     Я не буду переказувати всі стадії життя цієї виняткової людини, та мене дуже надихає наполегливість Форда. Перш ніж досягти величезного успіху, дві компанії Форда вже були розорені, та третя зазнала успіху. Компанія перестала справлятися з заказами, які збільшились в два рази і в цю мить підприємці з « народження » починають вигадувати нові шляхи до успіху.
    І Генрі Форд цьому доказ, в 1913 році він запустив перший у світі конвеєр. Такий хід, дозволив, зменшити час збірки машинних деталей, а, отже, підвищив продуктивність компанії.   Час на збірку ходової частини автомобіля  зменшився з 12, 5 годин до 93 хвилин, тобто продуктивність збільшилася в 8 разів. На мій погляд, це геніально!
   Цей видатний результат перетворив компанію Форда в найбільшу автомобільну фірму США і назавжди вписав його ім’я в історію людства і світову економіку. Все сучасне населення Землі дякує вам, Генрі Форд, за геніальну винахідливість та покращення добробуту людства!

 
« Якщо в тебе є ентузіазм, ти можеш здійснити все, що завгодно.»

                                                                                                                Генрі Форд




                                                                                                            21.09.2013

    Шукаючи наступного Титана бізнесу, я була дуже здивована і зацікавлена, натрапивши на інформацію про Йосипа Єгипетського. Це біблійний персонаж, а так як я в Бога не вірю і Біблію не читала, то про нього нічого не знала. Тому і вирішила зробити предметом дослідження саме Йосипа, не стільки Титана бізнесу, скільки економічного стратега. Але не хвилюйтеся, всю Біблію ніхто переказувати не буде.

    В Біблії є частина, в якій розповідається про торгову операцію, що була проведена фараоном та його радником Йосипом.



    Йосип наділений даром пророкування зумів розтлумачити сни фараона і передбачив: Єгипет чекають 7 років великих врожаїв і 7 років голоду.  Виходячи з цього він порадив фараону в перші 7 років встановлювати хлібний податок в розмірі 20% врожаю, а інше зерно скуповувати за рахунок скарбниці і зберігати його до початку голодного періоду. Оскільки врожаї були багаті, то зерно вдалося закупити дуже дешево.

    Коли ж на землях Єгипту настав голод, фараон наказав Йосипу почати торгувати хлібом. Ціна хліба при такому перевищенні величини попиту над величиною пропозиції піднялася до небес. Фараон повернув собі гроші, витрачені на покупку зерна, – вся країна залишилася у нього в боргу, і люди навіть самі продавалися в рабство, щоб врятувати свої сім’ї від голоду.

     Тож, можливо, Йосипа Прекрасного наділив даром пророкування Бог, але я більше схиляюся до того, що він був далекоглядним спеціалістом по довгостроковому плануванню ринкових угод. Так Йосип став Титаном бізнесу, допоміг фараону, ще й потрапив до Біблії! Безсумнівну, геніальна людина!
                                                                                                 Ліза Долінчук


                                                                                                           23.09.2013
 









      Дорогі читачі! Я вирішила, що настав час знайти російського Титана бізнесу. Ця людина також врятувала країну від краху, але на відміну від Йосипа, він провів реформу в грошовій системі. Тож зустрічайте – Володимир Тарновський!

      Руйнування грошової системи в Росії почалося ще під - час Першої Світової війни. Спочатку грошова маса росла навіть дещо швидше, ніж ціни. Але потім спіраль інфляції розкрутилася і підняла ціни вверх фантастично швидко, набагато швидше, ніж зростала маса грошей в обігу.
В результаті гроші почали втрачати своє значення в товарообігу. Люди почали обмінювати одні товари на інші, при цьому разом з рублями в країні існувало ще 2200 різноманітних грошових одиниць. Для впровадження нормальної грошової системи уряд Росії звернувся до експертів. Одним з них і був  Володимир Тарновський.
       Він був банкіром, міліонером та директором Сибірського торгового банку в Петербурзі. Тарновський запропонував не зміцнювати гроші, що вже випускалися державою, а зробити ставку на випуску нового типу грошей, які б витіснили старі.  Потім було проведено обмін грошей по такому принципу: 1 новий рубль мінявся на 10 тис. р. будь-яких інших випусків. Таким чином у 1922 році було введено новий грошовий знак – червонець. Він почав набирати силу і вже через деякий час на «чорному» ринку за 1 червонець давали 12.5 тис. р. колишніх грошових знаків.
      Це є прикладом того, що гроші – такий самий товар, як і інші, а тому їх ціна підпорядковується грі попиту та пропозицій. Спираючись на червонець, держава швидко встановило порядок в грошовій системі, а отже і в країні. А врятував країну саме Володимир Тарновський, яка потім обійшлася з ним не найкращим шляхом.
    Тарновського звільнили без права на пенсію та без права працювати в будь-яких державних установах. І це все через те, що він мислив інакше та мав буржуазне походження.  Просто неймовірно, як швидко великі світу сього забувають своїх рятівників. Але це не привод забувати їх нам. Маю надію, що ви згодні!
 
                                                                                                 Ліза Долінчук


Люди! Уявляєте, я знайшла в себе вдома червонці! Я була просто в захваті і вирішила поділитися з вами. Тепер ми знаємо, як виглядали гроші, що ввійшли в обіг завдяки Тарновському. Як я зрозуміла вони були випущені у 1937 році, гроші старші за мене на 60 років! Я пропоную вам також влаштувати пошукові роботи унікальних грошей й зберегти їх в себе.








                                                                   Ліза Долінчук 29.09.13


Рубрику продовжує Давид Габриєлян  29.09.13.


Сьогодні я хочу розповісти про відомого вам Марка Цукенберга - розробника і засновника соціальної мережі Facebook.
Я вважаю його Титаном бізнесу, бо Марк створив не просто сайт, а багатомільйонну мережу, куди кожен день заходить близько 500 мільйонів осіб.
А все почалось у 2004 році, коли він створив соціальну мережу Facebook, в якій користувачам пропонувалося розміщувати фотографії та будь-яку інформацію про себе —від наукових і творчих інтересів до гастрономічних і любовних переваг. За 4 роки було зареєстровано близько80млн осіб, а зараз вже близько 1млрд.
16 вересня 2013 за версією журналу Forbes Марк Цукерберг з власним статком $ 19 млрд. опинився на 20 місці в списку.
На мою думку, це геніальна та дуже розумна людина, бо створити на перший погляд звичайній сайт, та майже через 10 років бути міліардером може не кожен, тому я вважаю Марка Цукенберга справжнім Титаном бізнесу.




 

Продовжуємо розповідь про Титанів бізнесу і на черзі Роман Абрамович.


У1990і роки, коли Абрамович вже був дуже багатою людиною і, за чутками, особистим банкіром "сім'ї" Єльциних, у російських ЗМІ не було його сучасних на ту пору фотографій. Жодному папараці не вдавалося зняти цього впливового чоловіка на фотоплівку у анфас. Охорона Романа Аркадійовича в цьому плані працювала не гірше горезвісної "дев'ятки" ФСБ. Табу на зображення Абрамовича було скасовано лише в роки другої президентської кампанії Бориса Єльцина - лише тоді світ дізнався цього злегка неголеного чоловіка - одного з найавторитетніших російських олігархів.

Сьогодні, коли Роман Абрамович, в основному, мешкає в Лондоні, всім його обширним бізнес-господарством керує компанія "Міллхаус". Серед численних підприємств, що знаходяться під контролем Абрамовича не тільки ті, що пов'язані з нафтою, а й золотодобувні, фармакологічні, гірничодобувні ... Та чого тільки сьогодні немає в арсеналі російського олігарха, причому вже не тільки на Батьківщині, але і по всьому світі .

Хоббі та обстоювання Абрамовича - знаменитий лондонський клуб "Челсі". Назвати це бізнесом - язик не повертається. Поки російський олігарх в "Челсі", в основному, вкладає, віддача в грошовому вираженні не проглядається, але зате він дуже популярний у Великобританії, що також важливо.

Особисті «скарби» Абрамовича оцінюються приблизно у 10.2 млрд. доларів. Титан!!!

                                                             Давид Габриєлян   29.09.13.

      Пожалуйста, подождите
Рубрику продовжує Ліза Долінчук 08.10.13.
      Чого ми все обговорюємо чоловіків. Складається таке враження, що тільки вони чогось досягають в цьому житті. Але ж успішних жінок теж багато. Тому пропоную вам ознайомитися з Титанами бізнесу жіночої статі. Мене завжди обурює ставлення до жінки, як лише до господині, гарної дружини та матері. Крім цього ми можемо досягти таких вершин в найрізноманітніших сферах життя, що ніхто навіть не зможе сказати, що жінки – це слабка стать.

     Яка жінка не використовує косметику? Можу з упевненістю сказати, що таких дуже мало. І з такою ж упевненістю можу стверджувати, що всі знайомі з продукцією компанії Mary Kay Cosmetics. А створила цей світовий бренд тендітна жінка Мері Кей Еш.


      Мері Кей вважається найуспішнішою жінкою-підприємцем американській історії. Вона заснувала свою компанію в 1963 році. Mary Kay стала першою Компанією, яка навчає жінок доглядати за своєю шкірою, - до цього косметичні компанії просто продавали рум'яна, губну помаду або нові відтінки тіней. Продажі здійснюються за допомогою мережі продавців-консультантів - «Незалежних Консультантів по красі». Особисто мене вразило те, шо консультантами можуть бути тільки жінки. Правильне рішення! Як чоловік може розказати всі переваги цієї продукції.
      Асортимент продукції компанії включає більше 200 найменувань у категоріях: догляд за шкірою обличчя, догляд за тілом, декоративна косметика, парфумерія. За підсумками 2006 року компанія посіла перше місце з продажу в США в категорії, яка об'єднує догляд за шкірою та декоративну косметику. У 2010 році обсяг продажів «Мері Кей» в світі склав більше 2,5 млрд. дол.. Неймовірно!
      Продукція компанії представлена ​​в 35 країнах світу, в тому числі у Великобританії, Німеччині, Китаї, Росії, Індії та ін.. Бренд «Мері Кей» користується великою довірою у споживачів: за підсумками 2011 року компанія визнана абсолютним лідером за лояльності в США в категорії «косметика і догляд за шкірою обличчя ». Виможете подумати, що Мері Кей не зробила нічого видатного. Але я не згодна. Щоб досягти такого успіху, потрібно було подолати мільйон перешкод, а втримати на світовому ринку провідні позиції, було ще важче!
    Я стверджую, що Мері Кей Титан бізнесу, яка не просто вписала своє ім’я в історію, але й подарувала щастя стільком жінкам!

Рубрику продовжує Ірина Вінниченко 10.10.13.


Сьогодні я розповім вам про дуже визначну особистість. Вибачте, що багатенько, але сказати декілька речень про цю людину неможливо. Його називали дияволом, і до кінця життя він дійсно став на нього схожий. Абсолютно гола, кістлява голова - ні волосся, ні брів, ні вій, ні вусів, тонкі губи в ниточку і маленькі, уважні, жорсткі очі. Скажіть, вже цікаво? Дружини робітників лякали їм дітей: "Не плач, а то тебе забере Рокфеллер!". Так, зараз піде розмова про Джона Девісона Рокфеллера – найбагатшої людини світу! Стан на піку: $318 млрд (за курсом доллара на кінець 2007 року). Вік в цей час: 74 роки.
Не дивлячись на негаразди в сімї, Джон ще змалку почав проявляти свої лідерські здібності. В ранньому дитинстві Джон купував фунт (0.45 кг) цукерок, ділив його на маленькі купки і з націнкою розпродував власним сестрам! У сім років він продавав вирощених ним індичок сусідам, а зароблені на цьому $ 50 позичив сусідові під 7% річних. Це ж треба така кмітливість!
Школу він не закінчив. У віці 16 років, маючи за плечима 3-х місячні курси бухгалтера, він отримав посаду помічника бухгалтера у «Hewitt andTuttle». Це була його перша та остання робота! У віці 25 років він вже цілеспрямовано займався нафтою.
У 1870 році він створив «Standard Oil». Разом із другом і партнером по бізнесу Генрі Флаглером він став збирати розоренні нафтовидобувні і нафтопереробні підприємства в єдиний потужний нафтовий трест . Конкуренти не могли йому протистояти, Рокфеллер поставив їх перед вибором: або об'єднання з ним, або руйнування. Якщо переконання не діяли, в хід йшли найбрудніші методи.  Наприклад, Standard Oil знижувала ціни на локальному ринку конкурента, змушуючи того працювати в збиток. Також  використовувалися підставні фірми, які насправді були частиною групи Standard Oil. Багато переробників навіть не здогадувалися, що місцеві суперники, які тиснуть на них, насправді були частиною зростаючої імперії Рокфеллера.
До 1879року "загарбницька війна" була фактично закінчена. Standard Oil контролювала 90% нафтопереробних потужностей в США. Сам Рокфеллер зустрів цю перемогу безпристрасно - як очевидну неминучість. Браво Рокфеллер! Це справжня майстерність!
І попри все це, Джон був чуйною, розуміючою, доброю людиною. Він дуже активно займався благодійністю.
Отже, на мою думку найяскравішим прикладом Титана бізнесу можна сміливо вважати Джона Девісона Рокфеллера, який завдяки своїй надзвичайній ерудиції, розуму, кмітливості, можливо також інтуїції зміг досягти позахмарних висот!!!
В додаток  хочу,  щоб ви прочитали «Шлях лідера від Джона Рокфеллера»:
Теза 1.  Тверезий розрахунок - перш за все.
Теза 2.  Робота - це свято!
Теза 3.  Любов до грошей може бути взаємною.
Теза 4.  Ніжність до своїх, жорстокість до чужих.
Теза 5.  Перемога будь-якою ціною.
Теза 6.  Ніколи не втрачати самовладання.
Теза 7.  Треба ділитися.
Теза 8.  Смерть - це той же партнер.
Теза 9.  Великі гроші - велика відповідальність.
Теза 10. Мовчання – золото.


Пожалуйста, подождите

 
Рубрику продовжує Давид Габрієлян 17.10.13.

Билл Гейтс

По последним подсчетам, состояние Билла Гейтса оценивается в 42 миллиарда долларов. С момента своего рождения за каждое сердцебиение он зарабатывал по 32,31 доллара. Недавно он пожертвовал 200 миллионов на то, чтобы все библиотеки страны были оборудованы компьютерами. Это 1/210 часть его богатства. Он неизменно входит в список самых богатых людей мира, причем с 1995 по 2009года он занимал в этом списке первое место, за исключением 2008 года (тогда он занял третье место). За время работы в Microsoft он занимал должности генерального директора и главного архитектора отдела по программному обеспечению, сейчас же он является крупнейшим акционером, обладая 8 процентами акций. В настоящее время он все больше времени уделяет фонду Билла и Мелинды Гейтс, в распоряжении которого 38,7 миллиардов долларов.
 



Пожалуйста, подождитеРуРР

Корнелиус Вандербильт (1794-1877)

Играя по правилам, вы не всегда сможете разбогатеть. Конелиус Вандербильт, видимо, слишком близко к сердцу воспринял эти слова. В первые годы своего параходного бизнеса, он “подорвал” всех конкурентов своей же убыточностью только для того, чтобы у него была точка отсчета. Эта безжалостная к конкурентам черта его характера сопровождала Вандербильта всю его жизнь, особенно когда он строил свою железнодорожную империю. Вероятно, он не всегда играл по правилам, но всегда без исключения, ориентировался на победу. Он бросил школу в возрасте 11 лет для того, чтобы работать на паромах Нью-Йорка, говоря позже: “Если бы я узнал, что такое образование, у меня бы не было времени узнать что-то другое”.

В16 лет он уговорил свою маму одолжить ему 100 долларов для покупки лодки, с помощью которой он начал свой собственный бизнес по перевозке грузов и пассажиров от Стейтен-Айленда до Манхэттена и обратно. Через год он погасил «кредит» полностью, заработав дополнительные 1000 долларов. Именно с этого и начался его бизнес, позднее он получил прозвище «Коммодор», которое осталось с ним до конца жизни, даже после того, как он“переквалифицировался” на железнодорожный бизнес. Несмотря на все богатство, а может и из-за него, семья Вандербильта не была счастлива. Коммодор постоянно думал о своем завещании, которое он называл “той бумагой”. Он хотел, чтобы деньги остались нетронутыми, это означало, что они должны были быть в руках одного наследника. Действительно, он отрекся от всех своих сыновей, кроме Уильяма, посчитав, что только Уильям достаточно безжалостен в бизнесе и сможет удержать империю на плаву.

 


Рубрику продовжує Давид Габрієлян 10.11.13.Сьогодні я розповім вам про дуже визначну особистість. Вибачте, що багатенько, але сказати декілька речень про цю людину неможливо. Його називали дияволом, і до кінця життя він дійсно став на нього схожий. Абсолютно гола, кістлява голова - ні волосся, ні брів, ні вій, ні вусів, тонкі губи в ниточку і маленькі, уважні, жорсткі очі. Скажіть, вже цікаво? Дружини робітників лякали їм дітей: "Не плач, а то тебе забере Рокфеллер!". Так, зараз піде розмова про Джона Девісона Рокфеллера – найбагатшої людини світу! Стан на піку: $318 млрд (за курсом доллара на кінець 2007 року). Вік в цей час: 74 роки.
Не дивлячись на негаразди в сімї, Джон ще змалку почав проявляти свої лідерські здібності. В ранньому дитинстві Джон купував фунт (0.45 кг) цукерок, ділив його на маленькі купки і з націнкою розпродував власним сестрам! У сім років він продавав вирощених ним індичок сусідам, а зароблені на цьому $ 50 позичив сусідові під 7% річних. Це ж треба така кмітливість!

Школу він не закінчив. У віці 16 років, маючи за плечима 3-х місячні курси бухгалтера, він отримав посаду помічника бухгалтера у «Hewitt andTuttle». Це була його перша та остання робота! У віці 25 років він вже цілеспрямовано займався нафтою.

У 1870 році він створив «Standard Oil». Разом із другом і партнером по бізнесу Генрі Флаглером він став збирати розоренні нафтовидобувні і нафтопереробні підприємства в єдиний потужний нафтовий трест . Конкуренти не могли йому протистояти, Рокфеллер поставив їх перед вибором: або об'єднання з ним, або руйнування. Якщо переконання не діяли, в хід йшли найбрудніші методи.  Наприклад, Standard Oil знижувала ціни на локальному ринку конкурента, змушуючи того працювати в збиток. Також  використовувалися підставні фірми, які насправді були частиною групи Standard Oil. Багато переробників навіть не здогадувалися, що місцеві суперники, які тиснуть на них, насправді були частиною зростаючої імперії Рокфеллера.

До 1879року "загарбницька війна" була фактично закінчена. Standard Oil контролювала 90% нафтопереробних потужностей в США. Сам Рокфеллер зустрів цю перемогу безпристрасно - як очевидну неминучість. Браво Рокфеллер! Це справжня майстерність!

І попри все це, Джон був чуйною, розуміючою, доброю людиною. Він дуже активно займався благодійністю.

Отже, на мою думку найяскравішим прикладом Титана бізнесу можна сміливо вважати Джона Девісона Рокфеллера, який завдяки своїй надзвичайній ерудиції, розуму, кмітливості, можливо також інтуїції зміг досягти позахмарних висот!!!

В додаток  хочу,  щоб ви прочитали «Шлях лідера від Джона Рокфеллера»:

Теза 1.  Тверезий розрахунок - перш за все.
Теза 2.  Робота - це свято!
Теза 3.  Любов до грошей може бути взаємною.
Теза 4.  Ніжність до своїх, жорстокість до чужих
.
Теза 5.  Перемога будь-якою ціною.
Теза 6.  Ніколи не втрачати самовладання.
Теза 7.  Треба ділитися.
Теза 8.  Смерть - це той же партнер.
Теза 9.  Великі гроші - велика відповідальність.
Теза 10. Мовчання – золото.

Пожалуйста, подождите

 

Сьогодні я розповім вам про дуже визначну особистість. Вибачте, що багатенько, але сказати декілька речень про цю людину неможливо. Його називали дияволом, і до кінця життя він дійсно став на нього схожий. Абсолютно гола, кістлява голова - ні волосся, ні брів, ні вій, ні вусів, тонкі губи в ниточку і маленькі, уважні, жорсткі очі. Скажіть, вже цікаво? Дружини робітників лякали їм дітей: "Не плач, а то тебе забере Рокфеллер!". Так, зараз піде розмова про Джона Девісона Рокфеллера – найбагатшої людини світу! Стан на піку: $318 млрд (за курсом доллара на кінець 2007 року). Вік в цей час: 74 роки.

Не дивлячись на негаразди в сімї, Джон ще змалку почав проявляти свої лідерські здібності. В ранньому дитинстві Джон купував фунт (0.45 кг) цукерок, ділив його на маленькі купки і з націнкою розпродував власним сестрам! У сім років він продавав вирощених ним індичок сусідам, а зароблені на цьому $ 50 позичив сусідові під 7% річних. Це ж треба така кмітливість!

Школу він не закінчив. У віці 16 років, маючи за плечима 3-х місячні курси бухгалтера, він отримав посаду помічника бухгалтера у «Hewitt andTuttle». Це була його перша та остання робота! У віці 25 років він вже цілеспрямовано займався нафтою.

У 1870 році він створив «Standard Oil». Разом із другом і партнером по бізнесу Генрі Флаглером він став збирати розоренні нафтовидобувні і нафтопереробні підприємства в єдиний потужний нафтовий трест . Конкуренти не могли йому протистояти, Рокфеллер поставив їх перед вибором: або об'єднання з ним, або руйнування. Якщо переконання не діяли, в хід йшли найбрудніші методи.  Наприклад, Standard Oil знижувала ціни на локальному ринку конкурента, змушуючи того працювати в збиток. Також  використовувалися підставні фірми, які насправді були частиною групи Standard Oil. Багато переробників навіть не здогадувалися, що місцеві суперники, які тиснуть на них, насправді були частиною зростаючої імперії Рокфеллера.

До 1879року "загарбницька війна" була фактично закінчена. Standard Oil контролювала 90% нафтопереробних потужностей в США. Сам Рокфеллер зустрів цю перемогу безпристрасно - як очевидну неминучість. Браво Рокфеллер! Це справжня майстерність!

І попри все це, Джон був чуйною, розуміючою, доброю людиною. Він дуже активно займався благодійністю.

Отже, на мою думку найяскравішим прикладом Титана бізнесу можна сміливо вважати Джона Девісона Рокфеллера, який завдяки своїй надзвичайній ерудиції, розуму, кмітливості, можливо також інтуїції зміг досягти позахмарних висот!!!

В додаток  хочу,  щоб ви прочитали «Шлях лідера від Джона Рокфеллера»:

Теза 1.  Тверезий розрахунок - перш за все.
Теза 2.  Робота - це свято!
Теза 3.  Любов до грошей може бути взаємною.
Теза 4.  Ніжність до своїх, жорстокість до чужих.
Теза 5.  Перемога будь-якою ціною.
Теза 6.  Ніколи не втрачати самовладання.
Теза 7.  Треба ділитися.
Теза 8.  Смерть - це той же партнер.
Теза 9.  Великі гроші - велика відповідальність.
Теза 10. Мовчання – золото.

Пожалуйста, подождите

 
Сколько можно заработать за минуту?

Рекорд по получению высокого достатка за 60 секунд принадлежит главе компании Microsoft Биллу Гейтсу - в минуту он зарабатывает 6 659 долларов (3,5 миллиарда в год). По подсчетам американского делового журнала Forbes, на минутный доход Гейтса можно в два раза увеличить ежедневный заработок 6 659 бедных семей.
Второе место досталось инвестору Уоррену Баффетту, его доход составляет 5 594 доллара в минуту (2,9 миллиарда в год).
Третье место занял телекоммуникационный магнат из Латинской Америки Карлос Слим Хелу, получающий 3 995 долларов в минуту (2,1 миллиарда долларов).
Владелец Mittal Steel Лакшми Миталл зарабатывает 3 130 долларов в минуту (1,65 миллиарда долларов в год). Ему достаточно поработать всего четыре дня, чтобы, например, купить за 18,2 миллиона долларов остров на Багамах.
В отличие от зарплат этих титанов бизнеса
 заработок известного режиссера Стивена Спилберга выглядит весьма скромно: в год он зарабатывает 332 миллиона долларов, то есть 632 доллара в минуту.
Чуть-чуть отстает от Спилберга другой не менее известный режиссер, автор фильма «Звездные войны» — Джордж Лукас, его доход составляет 447 долларов.
А актриса Хелли Берри получает «всего» 30 долларов в минуту.
Впрочем, скромная «звездная» цена времени познается в сравнении: среднестатистический минутный доход американской семьи составляет гораздо меньшую сумму — 8 центов.


 

 

 

 
 

4 комментария:

  1. Дуже сподобалися статті Лізи та Давида! Я ознайомилася з новими для мене бізнесменами та дізналася багато цікавого про вже відомих.З нетерпінням буду чекати на нові статті цієї рубрики!

    ОтветитьУдалить
  2. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  3. Мені також дуже сподобались їх статі, ми можемо спостерігати, яких висот досягли ці люди! Але найбільш цікавим мені було читати про Володимира Тарновського, бо в моїй сім'ї дещо займаються нумізматикою та збирають різні гроші. Треба пошукати, може я також, як і Ліза, знайду червонці))

    ОтветитьУдалить
  4. Іра! Мені дуже сподобалася твоя стаття. Де ти була раніше?Хочу більше!) Особливо дякую за тези для досягнгення успішності, дуже корисна річ. Продовжуй радувати нас і надалі!!

    ОтветитьУдалить