Про проект


Створення в Миколаївській гімназії №3 Шкільного Клубу Підприємництва.

 

      В рамках освітньої співпраці Польщі і України  розпочався проект «Шкільна Академія Підприємництва». В цьому році до проекту були залучені 24 області в Україні, в тому числі і Миколаївська. Нашому навчальному закладу було запропоновано взяти участь у проекті.    Координатором проекту в Україні став Львівській інститут післядипломної педагогічної освіти.

       Польські партнери поставили собі за мету: Підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької освіти в школі.

      Саме з цією метою було вирішено в навчальних закладах України створити шуільні улуби підприємництва. Шкільний клуб європейської дружби – це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери і спрямована на поглиблення їх знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Європейські клуби поширюють дану інформацію серед установ і організацій, а також членів клубу, учнів шкіл, знайомих, мешканців міста чи регіону. В клубах молодь вчиться активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть не лише у навчанні, але й при виборі майбутньої професії.

          Ініціативність та підприємливість означає здатність особи втілювати ідеї у життя. Вони  охоплюють творчість, інноваційність, здатність йти на ризик, а також вміння планувати заходи та здійснювати їх для досягнення поставлених цілей. Вони становлять підтримку для індивідуальних осіб не тільки в їхньому щоденному приватному та суспільному житті, а також на роботі, допомагаючи їм усвідомлювати контекст їхньої праці і здатність використовувати шанси; вони є підставою для більш конкретних знань, вмінь та навичок, потрібних тим, хто займається або бере участь у громадській чи торговій діяльності. Вони повинні охоплювати усвідомлення етичних цінностей і пропагувати добре керівництво.

      Таким чином польськими партнерами були визначені цілі проекту«Шкільна Академія Підприємництва».

  

          Розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній карєрі

 

         Обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, повязаних із розвитком професійної активності та підприємливості

 

         Партнерами в цоьу проекті з української сторони виступили:

 

         Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти – координування в Україні Ukrainie

         24 обласних інститутів післядипломної педагогічної освітиЛьвівський, Волинський, Iвано-Франківський, Харківський, Чернівецький, Донецький, Oдеський, Kиївський, Луганський, Севастопольський, Херсонський, Хмельницький, Миколаївський, Кіровоградський, Дніпропетровський, Черкаський, Полтавський, Сумський, Чернігівський,, Тернопільський, Ужгородський, Рівненський, Житомирський, Вінницький

         * Tренеривикладачі, методисти з 24 ОІППО (Навчання українських експертів для підтримки розвитку вчителів та шкільних психологів у сфері реалізації завдань задля професійної активізації та підприємництва учнів).

         200 шкіл /2000 учнів

         * Шкільні психологи і вчителі економіки

 

      Компоненти проекту

 

         ТРЕНЕРИ (Навчання українських експертів для підтримки розвитку вчителів та шкільних психологів у сфері реалізації завдань задля професійної активізації та підприємництва учнів).

 

         ШКІЛЬНІ ЛІДЕРИ (підготовка вчителів українських шкіл і шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємництва).

 

         КУРС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ – „Комп'ютерні технології та підприємливість”- програма INTEL – „Шлях до успіху

 

         ШКІЛЬНІ КЛУБИ ПІДПРИЄМНИЦТВА (підготовка учнів до активності на ринку праці та активного і підприємницького ставлення).

 

         КОНКУРС на найактивніший Шкільний Клуб Підприємництва

 

 

         ІНТЕРНЕТ ПЛАТФОРМА ПРОЕКТУ (підсилення компонентів 1, 2, 3 та координування, моніторинг і поширення проекту

 

         ЗЛІТ ШКП закінчення та підведення підсумків проекту Шкільна Академія Підприємництва - 2

 

      Миколаївська гімназія №3 в рамках проекту повинна взяти участь у наступних конкурсах.

1.     Конкурс на найактивніший Шкільний Клуб Підприємництва

      2. Інтернет платформа проекту  (освітня платформа та інтернет вітрина проекту)

       Мета:

         Розповсюдження освітніх рішень повязаних із розвитком підприємництва та професійного консультування в українських школах

        3. ЗЛІТ ШКП  підсумкова конференція        проекту  Шкільна Академія Підприємництва 2„. Визначення результатів конкурсу на найактивніший ШКП. Презентація ефектів проекту.

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий